Titles you rated
- The CravingsRated ★ 3.0
- Bookshelf DinerRated ★ 4.0
- 천사의 몫Rated ★ 3.0
- ShimeshiRated ★ 3.0
GochisousanRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 1.5
Sharp2Rated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0
NonstopRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 2.5- Fairy CommiRated ★ 2.0
Old Miss DiaryRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Attic CatRated ★ 2.0
Soonpoong ClinicRated ★ 2.0
Sharp1Rated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0