Titles you rated
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
Moon YoungRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
The MayorRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0- SpliceRated ★ 2.0
ItRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 3.0
Mother!Rated ★ 2.0