Titles you rated
God's QuizRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5