Titles you rated
RushRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 2.0
127 HoursRated ★ 2.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
TranscendenceRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0