Movies
Ratings
143
ParasiteRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Red CarpetRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5