Series
Ratings
120
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 1.0
Partners for JusticeRated ★ 3.0
Partners for JusticeRated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 0.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 0.5
VagabondRated ★ 2.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0