Series
Ratings
56
Painter of the WindRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 3.0
Nonstop 1Rated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- The Taste of CurryRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
- DamoRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0