Movies
Ratings
65
The KingRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 1.5
Life of PiRated ★ 3.5