Series
Ratings
121
AdolescenceRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Red Cat RamenRated ★ 3.5
The StrangerRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
A Man on the InsideRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5