Movies
Ratings
220
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Drifting HomeRated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.0
FocusRated ★ 3.5
The UntouchablesRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
T-34Rated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5