Movies
Ratings
1400- Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
- Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
- Porco RossoRated ★ 4.0
- Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Ketsen-henRated ★ 4.0
- The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
- HarbinRated ★ 4.0
- The SubstanceRated ★ 2.5
- Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
- Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
- Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
- Love in the Big CityRated ★ 4.0
- Super Star LeeHyoriRated ★ 3.0
- Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
- Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
- Small Things Like TheseRated ★ 4.0
- Poor ThingsRated ★ 3.5
- WickedRated ★ 4.5
- Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5