Movies
Ratings
125
Fight ClubRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 2.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.5
Paradise MurderedRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0