Titles you rated
Clown of a SalesmanRated ★ 2.0
Master and ManRated ★ 3.0
The NetRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 1.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
CountRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
The WhaleRated ★ 5.0
Knock at the CabinRated ★ 2.0
The Devil's DealRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Hello BrotherRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
CallRated ★ 3.0