Titles you rated
One Missed CallRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.5
HanbandoRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 1.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5