Movies
Ratings
392
AkiraRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 4.5
The AbyssRated ★ 5.0
SwordsmanRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Nacho LibreRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Snake EyesRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5