Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
One Piece: Chopper Kingdom of Strange Animal IslandRated ★ 3.0
One Piece: Curse of the Sacred SwordRated ★ 2.5
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 5.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 5.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 2.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
TMNTRated ★ 3.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 5.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.0
One Piece: Karakuri Castle's Mecha Giant SoldierRated ★ 4.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 4.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.0