Movies
Ratings
21
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5