Movies
Ratings
508
The Running ManRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5