Titles you rated
Badly In LoveRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AgencyRated ★ 0.5
Reborn RichRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Zootopia+Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 1.0
Street Girls FighterRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.0
It's Party TimeRated ★ 3.5