Titles you rated
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
GravityRated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
The RockRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5