Series
Ratings
87
ManiacRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 3.5
RiverdaleRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.5
LegionRated ★ 3.5- The ReturnedRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0