Movies
Ratings
514
The GreyRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
MoonRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 2.5
Hell or High WaterRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 4.0
LawlessRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5