Movies
Ratings
307
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
The Book of EliRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Sword of the StrangerRated ★ 4.5
BluebeardRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.5
NightfallRated ★ 4.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 2.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.5