Series
Ratings
152
ChernobylRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
- KakeguruiRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0