Titles you rated
The Invisible GuestRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.0
OculusRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.0