Titles you rated
THE iDOLM@STER SideMRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5