Titles you rated
Lucky Chan-silRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 0.5
AquamanRated ★ 2.5
Take PointRated ★ 3.0
LetoRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
The CommandRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 2.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
After My DeathRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5- AdulthoodRated ★ 3.0
ThelmaRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0