Titles you rated
UprisingRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 1.0
Mission: CrossRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dead EndRated ★ 3.0- Grandmother’s CakeRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 1.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0