Movies
Ratings
52
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0