Titles you rated
The MatrixRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
High School Musical: El DesafioRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5