Movies
Ratings
108
RatatouilleRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0