Series
Ratings
52
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5