Titles you rated
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
GrandmaRated ★ 4.0
Leningrad Cowboys Go AmericaRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 2.0
The WaveRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 2.5
The Ugly TruthRated ★ 2.0
Everybody KnowsRated ★ 2.0
EncantoRated ★ 3.0
Turning RedRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Free SoloRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 3.0
A Knight's TaleRated ★ 2.5
The Eagle Shooting HeroesRated ★ 3.5
The GrandmasterRated ★ 3.5
Ashes of Time ReduxRated ★ 4.0