Series
Ratings
34
GothamRated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
GothamRated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0