Titles you rated
- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Under the Open SkyRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
The Last 10 YearsRated ★ 4.0