Movies
Ratings
79
MoanaRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0