Series
Ratings
31
The ActRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Sailor Moon SuperSRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0