Titles you rated
Master of StudyRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Nirvana in FireRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.0