Titles you rated
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
A Lot Like LoveRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5