Titles you rated
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0