Movies
Ratings
362
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
The NegotiationRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Welcome to PlayhouseRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0
The Truth BeneathRated ★ 4.0
The Running ActressRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The TableRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0