Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5