Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 2.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.5