Series
Ratings
43
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.0- Margot vs LilyRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 2.0- おせんRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 2.0