Titles you rated
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Great PretenderRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5- 슈퍼갤즈Rated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 2.5