Titles you rated
Samjin Company English ClassRated ★ 2.0
SoulRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5