Series
Ratings
97
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
Testimony of NRated ★ 3.0
REBORN!Rated ★ 5.0- 이제 유괴 같은 건 안할래Rated ★ 3.0
The Full Throttle GirlRated ★ 4.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 3.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.0
Dear SisterRated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
Romantic Call CentreRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 3.5
Lily FeverRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5