Titles you rated
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
GlassesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 4.5