Series
Ratings
26
Bluebird's HouseRated ★ 1.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
SignRated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
EntertainerRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.5
All About My MomRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0