Titles you rated
TwentyRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5